LONDON GATES RĪGĀ

London Gates ir vienīgais papildizglītības centrs Rīgā, kuru ir akreditējusi Lielbritānijas eksaminācijas komisija EDEXCEL (Centra Nr. 97104). Mums ir tiesības sagatavot audzēkņus un pieņemt eksāmenus Lielbritānijas atestāta (A-levels) ieguvei, kas ir nepieciešams, lai iekļūtu labākajās pasaules augstskolās. London Gates sniedz iespēju, nešķiroties no ģimenes un ierastās vides, paralēli mācībām vispārizglītojošajā skolā, saņemt Lielbritānijas atestātu, iegūt multikulturālu pieredzi un iemācīties brīvi komunicēt angļu valodā.

London Gates dibinātāja un ideoloģe ir Jūlija Desjatņikova, kas jau vairāk kā 20 gadus izveido izglītības centrus dažādās pasaules vietās.

Pateicoties radītajai starptautisku speciālistu komandai, kas ietver pasniedzējus, lingvistus, psihologus, viņa veiksmīgi realizē pašas veidotu mācību metodiku projektos Londonā, Parīzē, Rīgā, Milānā, Telavivā, Maskavā un Sanktpēterburgā.

Mēs atrodamies Rīgas klusajā centrā. Katras telpas dizains ir veidots līdzīgi kādai no Lielbritānijas universitātēm. Telpas ir aprīkotas ar visām nepieciešamajām tehnoloģijām. Nodarbības notiek pie apaļa galda, jo augstu vērtējam pasniedzēju un audzēkņu savstarpēju draudzību, sapratni, uzticību un vienlīdzības atmosfēru. Īpaša uzmanība tiek veltīta, lai audzēkņi savas akadēmiskās, radošās un uz personības attīstību vērstās īpašības pilnveidotu komfortablā vidē.

Uzņemšana grupās notiek visu gadu. Zvaniet mums, lai uzzinātu par brīvajām vietām grupās.