Programmas

Apvienojot akadēmiskus un radošus priekšmetus, veidojot intelektuālās un sociālās prasmes un sniedzot individuālu pieeju katram bērnam, tiek attīstīts formāls un sociāls intelekts, padarot mūsu programmu patiesi unikālu.

Mūsu absolventi brīvi pārvalda angļu valodu un respektē citu viedokli; viņi prot pieņemt neatkarīgus lēmumus, domāt brīvi, izvirzīt pamatotus argumentus, kā arī vienmēr tiecas pēc jaunām zināšanām.

Mācības ikvienam

  • Junior, no 2 - 6 gadiem Junior, no 2 - 6 gadiem Pašiem jaunākajiem bērniem (2 - 4 gadi) esam izstrādājuši mācību sistēmu, kas ļauj apgūt bilingvālu pieeju un uztveri.
  • Kids, no 7 - 12 gadiem Kids, no 7 - 12 gadiem Bērniem vecumā no sešiem līdz septiņiem gadiem mācības notiek tikai angļu valodā, rotaļas pamazām tiek aizstātas ar sistemātisku mācību procesu, kas orientēts uz pasaules vadošo izglītības sistēmu metodiku.
  • Prep Course, no 13 - 15 gadiem Prep Course, no 13 - 15 gadiem No 13 gadu vecuma centra telpās audzēkņi sarunājas tikai angļu valodā, un tiek uzsākta programma Preparatory Course. Tiek apgūta angļu valoda, matemātika, dabas zinības un humanitārās zinības, kā arī tiek paplašināts vārdu krājums un papildus attīstīta kritiskā domāšana un informācijas analīze.
  • A-Levels, vecumā no 16 - 18 gadiem A-Levels, vecumā no 16 - 18 gadiem

    No 16 gadu vecuma audzēkņi apgūst valodu pēc Lielbritānijas kvalifikācijas A-Levels sistēmas, kas sagatavo studentus mācību uzsākšanai universitātēs. A-Levels rezultāti ir prasība lielākajā daļā pasaules labāko universitāšu. Kā daļu no šī kursa, audzēkņi apgūst materiāla kritiskās analīzes mākslu, gatavo un sniedz prezentācijas, piedalās debatēs, apgūst nepieciešamās prasmes eksāmenu nokārtošanai, kā arī tiek sagatavoti veiksmīgi darboties arī paaugstināta stresa situācijās.

IELTS

Sagatavojoties A - Levels angļu valodas eksāmenu kārtošanai, līdztekus viņi tiek apmācīti IELTS (International English Language Testing System) testam, kas ir būtiska prasība ārzemju studentiem, lai iestātos starptautiskās universitātēs, kur mācības notiek angļu valodā.

Vairāk par IELTS

 

IESTĀŠANĀS UNIVERSITĀTĒ

Lai palīdzētu mūsu absolventiem izvēlēties specializāciju mācībām nākotnē, mēs aicinām aizpildīt vairākus detalizētus testus un aptaujas.

Ar mūsu izveidotās starptautisko universitāšu datu bāzes un kontaktinformācijas palīdzību esam spējīgi ikvienam mūsu absolventam atrast visatbilstošāko izvēli. Mūsu pārraudzībā ir viss iestāšanās process, palīdzot audzēkņiem aizpildīt iestāšanās formas un apkopot nepieciešamos dokumentus. Mēs sniedzam padomus individuālo pieteikumu (eseju) sagatavošanā, pieteikuma veidlapu un pieredzes apraksta izveidošanā, ja tas tiek prasīts, tāpat piedāvājam sagatavot atsauksmes un sagatavojam pārrunām.

"London Gates" absolventi saņem augstu novērtējumu IELTS testā, Lielbritānijā akreditēto A–levels kvalifikāciju un dokumentu kopumu, kas sniedz absolventam plašākās izvēles iespējas turpināt mācības kādā no pasaules labākajām universitātēm. Absolventu multikulturālā pieredze un zināšanas par Eiropas izglītības sistēmām nākotnē nodrošinās vieglu integrēšanos mācību procesā un studentu dzīvē ārzemēs.

 

Pasūtīt konsultāciju
Pieteikties pārrunām

Uzņemšana grupās notiek visu gadu. Zvaniet mums, lai uzzinātu par brīvajām vietām grupās.