Mūsu pasniedzēji

ATLASES KRITĒRIJI

Mūsu komandā ir vairāk nekā 50 pasniedzēju, kuri ir profesionāļi savās jomās, kuri aizrautīgi vada mācību procesu un izcili pārvalda angļu valodu.

Viņi ir izturējuši stingru atlases procesu trijos kritērijos:

  • Angļu valodas zināšanas. Pirmkārt, tie ir bilingvāli cilvēki vai tādi, kuru angļu valodas zināšanas vērtējamas kā izcilas, jo viņi dzīvojuši angliski runājošās valstīs un ieguvuši multikulturālu pieredzi.
  • Zināšanas par mācību priekšmetu. Mums ir ļoti svarīgi, lai cilvēks būtu profesionālis savā jomā – spējīgs, jauns zinātnieks, talantīgs mākslinieks, doktorants – entuziasts, kas ir uzticīgs tam, ko viņš dara, un kas ar savu aizrautību spēj iedvesmot bērnus.
  • Psiholoģisko un pedagoģisko testu rezultāti. Kandidāta sniegums intervijā mums ir svarīgāks par viņa pedagoģisko pieredzi. Visi kandidāti kārto sarežģītu pārrunu un testu sistēmu, ko izstrādājuši profesionāli psihologi, ar mērķi pārliecināties, ka kandidātam piemīt radošajam darbam ar bērniem nepieciešamās rakstura īpašības. 

Pēc visu atlases posmu nokārtošanas, kandidāti piedalās striktās profesionālajās un psiholoģiskajās apmācībās, kas palīdz orientēties dažādās pedagoģijas metodēs, lai vēlāk pasniedzējs spētu izvēlēties atbilstošu pieeju katram audzēknim.

INTERVIJA

  • Bioloģija – tas ir patiess skaistums Bioloģija – tas ir patiess skaistums Aleksejs Kurnosovs – London Gates bioloģijas eksperts, Developmental Education, Biology un Science pasniedzējs – stāsta par sevi, savu priekšmetu, kā arī skolotāja darba priekiem un bēdām.

PIEVIENOJIETIES MUMS

Mēs pastāvīgi attīstāmies un meklējam jaunus komandas biedrus. Ja jums šķiet, ka jūs varētu kļūt par mūsu komandas biedru – sūtiet savu CV un īsu aprakstu par sevi uz e-pastu [email protected].

 


Pasūtīt konsultāciju
Pieteikties pārrunām

Uzņemšana grupās notiek visu gadu. Zvaniet mums, lai uzzinātu par brīvajām vietām grupās.