Jūlija Desjatņikova

PAMATI UN APMĀCĪBAS

London Gates Education Group dibinātāja Jūlija Desjatņikova ir praktizējoša psiholoģe un biznesa konsultante.

Vairāk kā 20 gadus viņa nodarbojas ar skolu izveidošanu dažādās pasaules valstīs. Šo skolu absolventi mācās tādās universitātēs kā Oksforda, Kembridža, Jēla un Stenforda, strādā vadošajos starptautiskajos uzņēmumos, nodarbojas ar zinātniskiem darbiem un pasniedz labākajās izglītības iestādēs visā pasaulē.

Jūlija dzimusi un augusi Maskavā. Pēc tam pārvākusies uz Telavivu, no kurienes devusies uz Londonu, kur viņa atvēra savu pirmo izglītības centru, balstītu uz pašas izstrādātu apmācības metodi.

"Manuprāt, liela kļūda ir domāt, ka mācīties ir grūti, un ka tas ir smags darbs. Bieži vien dzirdēts jautājums, ko visbiežāk uzdod mammas bērniem pēc nodarbībām: «Vai tu esi noguris?» Kāpēc gan viņiem vajadzētu nogurt, ja mācības bija interesantas, ja tās ir vadījis patiesi iedvesmojošs pedagogs? Bērnam ir interesanti dzīvot līdz brīdim, kad mēs, pieaugušie, paskaidrojam, ka tas ir grūti, smagi un ka no tā vajag nogurt.

Mūsu projekts ļauj bērnam atrasties unikālā kulturālā vidē, iemācīties angļu valodu, saņemt Lielbritānijas atestātu, paplašināt redzesloku, uzzināt par dažādām kultūrām, kā arī iegūt zināšanas un pieredzi, kas ļaus būt to absolventu vidū, kas mācās vadošajās pasaules skolās. To visu iespējams sasniegt nepametot dzimto pilsētu un valsti.

Man ir ļoti svarīgi, lai mūsu bērniem būtu pieejamas maksimāli daudz izglītības un attīstības iespējas. Lai viņi veidotu savu nākotni, neierobežojot sevi ar universitātes, profesijas vai dzīvesveida izvēli."


Pasūtīt konsultāciju
Pieteikties pārrunām

Uzņemšana grupās notiek visu gadu. Zvaniet mums, lai uzzinātu par brīvajām vietām grupās.