Absolventi

  • VIKTORIJA King’s College London — vecākā zinātniskā universitāte Lielbritānijā, kas ir dibināta 1829. gadā pēc karaļa Georga IV pavēles. Tā ierindojas 7.vietā Eiropas universitāšu reitingā, ko veidojusi avīze "The Times". «...…doma par to, ka tagad esmu patstāvīga, ka vecāki tik vienkārši vairs nevar palīdzēt un viss tas, pie kā esi pieradis, tagad ir palicis pagātnē, liek aizdomāties.»
  • IĻJA UCL (University College London) – Londonas vecākā universitāte. Pasaules labāko universitāšu reitingā ieņem 2. vietu Eiropā un 4. vietu pasaulē. «Ja es nebūtu pildījis visus mājas darbus, diez vai es iestātos UCL.»
  • TIMOFEJS University of Surrey, ierindota 10 labāko Lielbritānijas universitāšu sarakstā pēc "The Guardian" vērtējuma. «Visintriģējošākais priekšmets man ir „Contemporary issues in economics.»
  • KAMRANS Queen Mary University of London «…liels paldies London Gates par palīdzību Personal Statement rakstīšanā. Motivācijas vēstules uzrakstīšana ir ļoti svarīgs aspekts. Bieži vien universitātes pieņem studentus ar ne tik labām sekmēm, ja redz ļoti lielu motivāciju no viņu puses.»
  • ĻENA King’s College London — vecākā zinātniskā universitāte Lielbritānijā, kas ir dibināta 1829. gadā pēc karaļa Georga IV pavēles. Ierindojas 7. vietā Eiropas universitāšu reitingā, ko ir veidojusi avīze "The Times". «Pats grūtākais bija organizēt savu mācību laiku.»

Pasūtīt konsultāciju
Pieteikties pārrunām

Uzņemšana grupās notiek visu gadu. Zvaniet mums, lai uzzinātu par brīvajām vietām grupās.