Par mums

LONDON GATES RĪGĀ

London Gates ir vienīgais papildizglītības centrs Rīgā, kuru ir akreditējusi Lielbritānijas eksaminācijas komisija EDEXCEL (Centra Nr. 97104). Mums ir tiesības sagatavot audzēkņus un pieņemt eksāmenus Lielbritānijas atestāta (A-levels) ieguvei, kas ir nepieciešams, lai iekļūtu labākajās pasaules augstskolās.

London Gates dibinātāja, ideologs un psiholoģe Jūlija Desjatņikova jau vairāk nekā 20 gadus dibina izglītojošos centrus dažādās vietās pasaulē.London Gates sniedz iespēju, nešķiroties no ģimenes un ierastās vides, paralēli mācībām vispārizglītojošajā skolā, saņemt Lielbritānijas atestātu, iegūt multikulturālu pieredzi un iemācīties brīvi komunicēt angļu valodā.

London Gates dibinātāja un ideoloģe ir Jūlija Desjatņikova, kas jau vairāk kā 20 gadus izveido izglītības centrus dažādās pasaules vietās. Pateicoties radītajai starptautisku speciālistu komandai, kas ietver pasniedzējus, lingvistus, psihologus, viņa veiksmīgi realizē pašas veidotu mācību metodiku projektos Londonā, Parīzē, Rīgā, Milānā, Telavivā, Maskavā un Sanktpēterburgā.

KOLEKTĪVS

London Gates ir strauji augošs starptautisks uzņēmums ar filiālēm Londonā, Parīzē, Telavivā, Maskavā Sanktpēterburgā un Rīgā. Pirmais London Gates centrs tika atvērts 2010. gadā. Pašlaik mūsu centros ir vairāk kā 700 studentu. Centra absolventi mācās Lielbritānijas labākajās universitātēs un koledžās - UCL, Imperial, King’s College, Durham, Surrey, Exeter, Manchester, kā arī universitātēs ASV, Vācijā, Nīderlandē un Beļģijā.

London Gates uzņem bērnus sākot ar divu gadu vecumu. Pirmskolas vecuma bērniem, kas mācās pēc mūsu veidotās metodikas, nākotnē būs daudz vieglāk apgūt svešvalodas, viņi būs ieguvuši prasmes mācīties un viegli uztvert jaunas zināšanas.

Pasniedzēji, audzēkņi un viņu vecāki – tā ir mūsu draudzīgā komanda, kur, kopā pavadot laiku, visi jūtas ērti un komfortabli.Visas nodarbības – vēsture, dabas zinātnes, matemātika, pasaules kultūras un tradīcijas –, kā arī dažādas radošās izpausmes nodarbības tiek pasniegtas tikai angļu valodā. London Gates pasniedzēji, pirmkārt, ir augsti kvalificēti speciālisti: matemātiķi, vēsturnieki, valodu speciālisti un radošo profesiju pārstāvji, kas izcili pārvalda angļu valodu un mīl bērnus. Viņi visi ir izturējuši striktu, vairāku posmu atlases procesu un piedalījušies dažādās īpaši izstrādātās pedagoģiskās apmācībās.

Īpašu uzmanību veltām individuālai pieejai katram bērnam un regulārai personalizēto mācību programmu pielāgošanai. Pasniedzēji, audzēkņi un viņu vecāki ir vienlīdzīgi mūsu draudzīgās komandas dalībnieki, kuri labprāt pavada laiku kopā. Liela uzmanība tiek pievērsta kreatīvu un oriģinālu metožu lietošanai mācību procesā, tādejādi veicinot bērnu dabisko interesi par pasauli un viņu iedzimto spēju mācīties.

Vecāki regulāri saņem informāciju par savu bērnu progresu, kā arī var ietekmēt mācību procesu, pastāvīgi sadarbojoties ar London Gates darbiniekiem. Vecāko klašu skolēniem palīdzam izvēlēties nākotnes profesiju un orientēties milzīgajā ārvalstu universitāšu programmu piedāvājumā. Balstoties uz šiem lēmumiem, mēs kopīgi izstrādājam individuālu mācību plānu.

ATRAŠANĀS VIETA

Mēs atrodamies Rīgas klusajā centrā. Katras telpas dizains ir veidots līdzīgi kādai no Lielbritānijas universitātēm. Telpas ir aprīkotas ar visām nepieciešamajām tehnoloģijām. Nodarbības notiek pie apaļa galda, jo augstu vērtējam pasniedzēju un audzēkņu savstarpēju draudzību, sapratni, uzticību un vienlīdzības atmosfēru.  Īpaša uzmanība tiek veltīta, lai audzēkņi savas akadēmiskās, radošās un uz personības attīstību vērstās īpašības pilnveidotu komfortablā vidē.

Lai iestātos kādā no mūsu programmām, nepieciešams ierasties uz individuālo interviju un testēšanu.

 

Uzzināt vairāk

  • Mūsu vērtības Mūsu vērtības Mūsu pamatnostādne ir – vēlamies iemācīt valodu caur praktisku darbību, daudzveidīgu komunikāciju un savstarpēju izpratni.
  • Jūlija Desjatņikova Jūlija Desjatņikova Praktizējošs psihologs, biznesa konsultante un divu nozīmīgu izglītības projektu vadītāja, mūsu London Gates centra vadītāja.
  • Mūsu pasniedzēji Mūsu pasniedzēji Mēs izvēlāmies pasniedzējus pēc vienota principa: profesionalitāte, atbildība un aizrautība, kas vērsti uz bērna attīstības procesu.
  • Absolventi Absolventi Mūsu absolventi iestājas prestižās ārzemju universitātēs, kā arī bez grūtībām spēj pilnībā piedalīties mācību procesā.
  • Atsauksmes Atsauksmes Nav nekā labāka kā apmierināti absolventi un viņu vecāki. Uzziniet viņu viedokli par mūsu pasniedzējiem un izmantotajiem apmācību veidiem.
  • Ekspertu publikācijas Ekspertu publikācijas Learn what the media has to say about the Centre, in the papers and on the radio. Interviews for magazines and newspapers.
  • Mūsu partneri Mūsu partneri Mēs vienmēr esam atvēri sadarbībai.


Pasūtīt konsultāciju
Pieteikties pārrunām

Uzņemšana grupās notiek visu gadu. Zvaniet mums, lai uzzinātu par brīvajām vietām grupās.